סדרת

TOP COVERS

אנו בחברת COVERS שמחים להציג לכם את סדרת TOP COVERS. מדובר על אוהלים איכותיים במיוחד שמיועדות לכאלה שמחפשים פתרונות הצללה קבועים וממושכים. האוהלים מגיעים עם שלד מחוזק ויריעות בד איכותיות.

סדרת

CLASSIC COVERS

אנו בחברת COVERS שמחים להציג לכם את סדרת CLASSIC COVERS. מדובר על אוהלים איכותיים, אך כאלה שמיועדים להתקנות זמניות. אם אתם מחפשים פתרונות קירוי זמניים ברמה גבוהה, זוהי הבחירה הנכונה עבורכם

משלוח עד הבית

בהזמנת אוהלים עד הבית

לפרטים והזמנה

התקשרו למרכז ההזמנות: 052-4501986

אוהלים לאירועים למכירה – מוצר חובה לכל חברת השכרת ציוד.

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מעניינת- יותר ויותר לקוחות עורכים אירועים פרטיים אצלם בגינה, בגינת הבניין או בפארק ציבורי. אירוע מעין זה מחייב את בעלי השמחה לדאוג לפתרון קירוי הולם אשר יאפשר לערוך את האירוע בתנאי מזג אוויר אופטימליים.

בין אם מדובר באירוע המתקיים בחורף, המחייב את המארחים לשמור על האורחים יבשים, ובין אם מדובר באירוע המתקיים בקיץ, המחייב את המאחרים לדאוג לקירוי והגנה מפני השמש היוקדת שיאפשר לצנן את חלל האוהלים בקלות.

אוהלים לאירועים למכירה ניתנים להזמנה בגדלים שונים ובדגמים שונים, כאשר לכל דגם יתרונות משלו על פני הדגמים האחרים. בשביל שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לאוהל שמתאים לחברה שלכם- ריכזנו עבורכם את ההבדלים המרכזיים בין סוגי האוהלים שלנו:

  1. בסיס היקפי לשלדת האוהל- לאוהלים מסדרת SKY ו-TOP ישנו בסיס היקפי תחתון המחבר את בסיסי הרגליים של האוהל ובכך יוצר “קוביה מלבנית” היוצרת אוהל לאירועים למכירה המיוצב בצורה אופטימלית. לסדרת COVERS אין בסיס תחתון היקפי. קיבועו לקרקע יהיה מעולה גם כן, אך לקיבוע לטווח ארוך, נמליץ על בסיס היקפי. יש לקחת בחשבון כי התקנת אוהל עם בסיס היקפי אורכת יותר זמן מהתקנת בסיס ללא בסיס היקפי תחתון.
  2. סדרת SKY הינה הסדרה היחידה והבלעדית בארץ המגיעה עם יריעות שקופות מלאות (למעט פינות האוהל). באמצעות הגגות והחלונות השקופים תוכלו להנות מהנוף המדהים של סביבת האוהל, ללא הצורך לפתוח את דלתות האוהל.

חשוב לציין כי כל סדרות האוהלים שלנו הינן סדרות משודרגות המגיעות עם המפרט הבסיסי הרחב ביותר בארץ: טבעות עיגון, טבעות תלייה, 4 דלתות, 4 יריעות מלאות לכל אוהל (ולא יריעות של שני מטרים), דפנות “שמלה” המונעות חדירת מים מרצפת האוהל, שלדת ברזל מגולוון בעובי של 1.3 מ”מ ועוד.

כעת, כשכל הנתונים בידיכם, תוכלו לקבל החלטה מושכלת בנוגע לרכישת אוהלים לאירועים, כך שהאוהל שתבחרו יהיה אוהל לאירועים שיתאים עבורכם כמו כפפה ליד.

מרגישים צורך בסיוע והכוונה בנושא אוהלים למכירה? צרו קשר וקבלו סיוע מנציג מקצועי עוד היום!

אנו בחברת COVERS מספקים מגוון רחב של אוהלים גדולים למכירה במחירים אטרקטיביים היישר מהיבואן לצרכן. רכישת אוהלים גדולים למכירה תהיה פתרון אידיאלי לכיסוי משטחים גדולים ולקירוי בריכות שחייה.


החשיבות של אוהלי אבלים איכותיים

סוכות אבלים הפכו להיות בשנים האחרונות חלק מהנוף, כאשר עם מספקים למשפחה האבלה מקום גדול שבו הם יוכלו לקבל את המנחמים. אם עד לא מזמן היה נהוג לבצע את השבעה בבית עצמו, כעת מסיבות כאלה ואחרות מרבית המשפחות מעדיפות לשכור אוהלים לאירועים למכירה באיכות ללא פשרות.

סוכת אבלים איכותית היא כזה שתהיה מספיק יציבה על מנת לעמוד לאורך כל ימי השבעה, ולאפשר לבני המשפחה לישון בתוכה ללא חשש. מהסיבה הזאת כאשר אתם רוכשים אוהלי אבלים חשוב מאוד שלא תתפשרו על האיכות שלהן, כי זה מה שיעשה את ההבדל בין סוכות אבלים מושלמות ובין סוכות אבלים לא הכי אידיאליות.

בסופו של יום אף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יצטרף להקים סוכת אבלים, ומוטב כי תעמוד לרשותכם האפשרות הטובה ביותר. לא משנה מהם תנאי מזג האוויר, באמצעות אוהלים לאירועים למכירה תוכלו להיות מוגנים לחלוטין.